– O Zielono Mi –
14-15 WRZEŚNIA - WROCŁAW

Targi Zielono Mi odpowiadają na potrzeby miejskiego klienta, który poszukuje atrakcyjnych, poprawiających samopoczucie i klimat w domu roślin, przedmiotów wpisujących się w trend miejskiej dżungli, akcesoriów oraz dizajnu do swojego wnętrza. Człowiek dla dobrego samopoczucia potrzebuje zieleni i kontaktu z naturą, co w mieście nie jest łatwe.

Na miejscu znajdziesz: wyjątkowe prezenty, świąteczne dekoracje, kwiaty oraz dodatki wnętrzarskie stworzone przez miłośników natury dla miłośników natury. Teraz w swoim domu stworzysz tropikalną wyspę, palmiarnię lub po prostu zielony zakątek w którym zrelaksujesz się i poczytasz książkę.

Poznaj asortyment:
- unikalne, świąteczne dekoracje do domu, - rośliny do domu: palmy, monstery, bananowce, guzmanie, kaktusy, sukulenty, kokedamy, mchy, lasy w szkle,
- meble,
- motywy roślinne na obrazach, plakatach i ilustracjach,
- tekstylia i dodatki (poduszki, narzuty, zasłony, świeczniki),
- modne gadżety z roślinnymi motywami,
- egzotyczne dodatki wnętrzarskie,
- ceramika, doniczki, makramy, kwietniki,
- motywy kwiatowe i ptaki na wielu wzorach,
- motywy inspirowane morzem, plażą egzotyką i stylem wysp kanaryjskich.


Będzie to też okazja, aby wzbogacić swoje mieszkanie o designerskie floraria lub kokedamy. Ponadto pojawią się tekstylia z roślinnymi wzorami, plakaty i grafika inspirowane roślinami i trendem urban jungle.Na miejscu będzie można kupić wymarzoną roślinę, a także dowiedzieć się jak ją hodować.

Targi będą częścią jedynego w Polsce festiwalu Kupuj Świadomie (www.kupujswiadomie.pl).

WSTĘP BEZPŁATNY

Targi Zielono Mi odbędą się w dniach:

WROCŁAW
18 i 19 maja w godzinach 11:00-19:00 (sobota) i 11:00-18:00 (niedziela) w inspirującej przestrzeni Zajezdni Dąbie – Czasoprzestrzeń przy ul. Tramwajowej 1-3.