– O targach –
Strefa designu roślinnego to inicjatywa organizatorów targów Zieloni mi, odpowiadająca na potrzeby miejskiego klienta, który poszukuje atrakcyjnych, poprawiających samopoczucie i klimat w domu roślin, akcesoriów oraz designu do swojego wnętrza. Człowiek dla dobrego samopoczucia potrzebuje zieleni i kontaktu z naturą, co w mieście nie jest łatwe.

W strefie będzie można znaleźć design dla roślin i ludzi, a wiec oryginalne doniczki, akcesoria i dekoracje. Zakupicie kaktusy, rośliny owadożerne i sukulenty, a ponadto dodatków, które wprowadzą do mieszkania zielony, tropikalny klimat!

Będzie to też okazja aby wzbogacić swoje mieszkanie o designerskie floraria lub kokedamy. Ponadto pojawią się tekstylia z roślinnymi wzorami, plakaty i grafika inspirowane roślinami i trendem urban jungle.Na targach będzie można kupić wymarzoną roślinę, a także dowiedzieć się jak ją hodować, uczestniczyć w warsztatach poświęconych i sprawdzić swoje dizajnerskie zdolności, np. w tworzeniu sukulentowych ogrodów czy lasu w słoju.

Strefa rozkwitnie w dniach 12 i 13 października w godzinach 11:00-18:00 w inspirującej przestrzeni Zajezdni Dąbie – Centrum Kultury i inicjatyw lokalnych Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3 i będzie towarzyszyć 22. edycji Targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store (www.fashionmeeting.pl).


Dla właścicieli ogrodów, balkonów i tarasów nie zabraknie asortymentu, a jeśli marzysz o zielonym dachu lub ścianie to podczas targów będziesz mógł poznać ofertę wyspecjalizowanych firm.

WSTĘP BEZPŁATNY