– Najbliższa edycja –
WROCŁAW
Targi Zielono Mi odbędą się w dniach: 17 i 18 czerwca w godzinach 11:00-18:00 w inspirującej przestrzeni Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń przy ul. Tramwajowej 1-3.

WSTĘP WOLNY


ZAKRES TEMATYCZNY:
- rośliny do domu: palmy, monstery, bananowce, guzmanie, kaktusy, sukulenty, kokedamy, mchy, lasy w szkle,
- meble,
- motywy roślinne na obrazach, plakatach i ilustracjach,
- tekstylia i dodatki (poduszki, narzuty, zasłony, świeczniki),
- modne gadżety z roślinnymi motywami,
- egzotyczne dodatki wnętrzarskie,
- ceramika, doniczki, makramy, kwietniki,
- motywy kwiatowe i ptaki na wielu wzorach,
- motywy inspirowane morzem, plażą egzotyką i stylem wysp kanaryjskich.


PONADTO:

- Fashion Meeting - targi mody autorskiej i wzornictwa- Natural Beauty - targi kosmetyków naturalnych i wegańskich- Słodko Gorzko - festiwal słodkości, kawy i czekolady- Dzika Uczta - zlot food trucków i restauracjiTo jedenasty rok targów Fashion Meeting, które pod hasłem #Kupuj Świadomie ściągają klientów doceniających prace projektantów z najdalszych części Polski. Wielu z nich interesuje się pięknem i pielęgnacją, zwłaszcza naturalnymi i wegańskimi kosmetykami, doceniają niszowe marki i manufaktury.

Marcową edycję targów odwiedziło ponad 18.000 gości.


Fashion Meeting to największe na Dolnym Śląsku targi mody autorskiej, podczas których można kupić wyjątkową, oryginalną odzież, obuwie, biżuterię, dodatki, akcesoria, ręcznie wykonane zabawki bezpośrednio od projektantów.


To również doskonała okazja do zapoznania się z ofertą manufaktur kosmetyków naturalnych, dzięki targom kosmetyków naturalnych Natural Beauty, które odbędą się w tym samym czasie.